česky english


obrázek

O nás - Lighthouse Group

o nás
akcionáři
další projekty
kariéra
Společnost Lighthouse Group působí v České Republice od roku 2000. Prvním projektem skupiny byl administrativní komplex na břehu řeky Vltava u Libeňského mostu s názvem Lighthouse Vltava Waterfront Towers, poskytující 23 000 m² kancelářských prostor. Tato ambiciózní stavba se stala milníkem rekultivace oblasti holešovického přístavu. Pokračování výstavby v této lokalitě bylo zahájeno koncem roku 2006. Luxusní rezidenční projekt Prague Marina v těsné blízkosti holešovického přístavu dnes poskytuje 338 exkluzivních „waterfront“ bytových jednotek s užitnou plochou od 40 m2 až 210 m2. Projekt v roce 2010 doplnila i dvojice administrativních budov Prague Marina Office Center, nabízející téměř 13 600 m² kancelářských prostor, stínící od hluku z ulice Jankovcova sousedící rezidenční projekt. V současné době probíhá výstavba unikátního rezidenčního projektu Marina Island, který v pěti budovách o 11 patrech nabídne 341 bytů o velikosti 1+kk až 7+kk bude nabízet kromě komfortních bytů také velmi luxusní byty typu townhouse a penthouse. Projekt Marina Island využívá harmonie městského ruchu a blízké řeky, nabízející neopakovatelnou atmosféru v jakoukoliv denní či noční hodinu.
Dalším rezidenčním projektem skupiny je projekt zaměřen především na rodinu s názvem Zelené Město nacházející se na Praze 3, Jarově. Dílo plné zeleně, které bylo v roce 2010 oceněno prestižním oceněním Best of Realty – Nejlepší z realit, se rozkládá na území přesahujícím 15 ha. Projekt je koncipován jako soubor 28 samostatných nízkopodlažních bytových domů, doplněný dvěma objekty o jedenácti podlažích.
Koncem roku 2006 získala skupina Lighthouse Group pozemky o rozloze přes 9 ha, na ulici Českomoravská, v sousedství O2 Arény. Na tomto území bylo ke dni 11. 11. 2010 slavnostně otevřeno multifunkční obchodně-administrativní centrum Galerie Harfa, v němž se mimo jiné nachází 160 obchodních jednotek, 20.500 m2 kancelářských ploch a multimediální scéna. Ambicí skupiny do budoucnosti, je projekt a tak i celou lokalitu ještě víc zatraktivnit např. i výstavbou hotelu.
Vzhledem ke zkušenostem s rekultivací přístavních ploch a dlouhodobé spolupráci s akciovou společností České přístavy je skupina Lighthouse Group též součástí plánované výstavby v přístavu na pražském Smíchově.

Akcionáři společnosti:

akcionar_
akcionar_
akcionar_
Všechny uveřejněné vizualizace jsou pouze ilustrativní a mohou se v průběhu času změnit. PM Office Center One s.r.o.
Prague Marina Office Center: úvod | lokalita | kanceláře | technická specifikace | galerie | o nás | kontakty |
web + design + webmaster Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace