česky english


obrázek

Administrativní budovy - pronájem kancelářských prostor - bezproblémové parkování

Prague Marina Office Center je díky své poloze ideálním místem pro téměř jakoukoli kancelář nebo prodejnu. Komplex moderních administrativních budov je velmi dobře dopravně dostupný autem i MHD ve směru do nedalekého centra města i ve směru ven z města. Projekt nabízí celkem téměř 13.600 m2 kancelářských prostor ve dvou propojených budovách a volně navazuje na již dokončený, plně pronajatý projekt u Libeňského mostu, Lighthouse Vltava Waterfront Towers o velikosti 23 000 m2.

Celý projekt Prague Marina je situován v jedinečném místě na levém břehu řeky Vltavy v Praze 7 - Holešovicích do dynamicky se rozvíjejícího sousedství smíšené administrativní a rezidenční zástavby. Holešovice tímto představují novou éru znovuobjevených pražských čtvrtí nacházejících se v těsném sousedství centra.

Komplex Prague Marina Office Center po svém dokončení uzavřel územní celek regenerace blízké oblasti Holešovického přístavu, kde developerská skupina Lighthouse Group realizovala v rámci 1. fáze projektu Prague Marina výstavbu 338 luxusních bytů. Projekt se ve svých dalších fázích dále zaměřuje na regeneraci území od Libeňského mostu směrem k přístavnímu poloostrovu, kde započala výstavba luxusního bytového projektu Marina Island.

Kancelářské prostory - Prague Marina Office Center
Byty v této lokalitě - Marina Island a Pragua Marina

vynikající dopravní dostupnost v blízkosti centra - 10 minut na Václavské náměstí - snadný přístup na hlavní městské okruhy - v blízkosti tras linek metra "C" a "B"

atraktivní, rozvíjející se lokalita

bezproblémové parkování v podzemních garážích

specifikace kanceláří "A class"

variabilní řešení pronajímatelných ploch již od 200 m2

plně klimatizované prostory

24 hodinová bezpečnostní službaVšechny uveřejněné vizualizace jsou pouze ilustrativní a mohou se v průběhu času změnit. PM Office Center One s.r.o.
Prague Marina Office Center: úvod | lokalita | kanceláře | technická specifikace | galerie | o nás | kontakty |
web + design + webmaster Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace